Килимок для миші великий Borofone BG12

влевовправо
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 020751
289 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (68) 719-59-33
Kyivstar
- +380 (95) 337-14-11Водафон
- +380 (63) 749-63-40Лайф
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ігровий килимок для миші Borofone BG12
Килимок для миші Borofone BG12 покращує якість ігор та багатьох інших завдань за комп'ютером.
Ігрова поверхня виконана з м'якої високоякісної тканини з гумовою основою. Завдяки цьому миша ковзає легко та плавно.
Підходить як для лазерних, так оптичних мишей.
Завдяки прошиті краї килимок надійно прилягає до столу і не зміщується під час використання.
Стильний дизайн з абстрактним малюнком, розмір 800 x 300 мм забезпечує зручний та вільний робочий простір для клавіатури.
Характеристики килимка для миші Borofone BG12:
- Розміри: 800 х 300 мм
- Матеріал: м'яка тканина з прогумованою основою
- Підходить для лазерних та оптичних мишок
- Забезпечує плавне та легке ковзання миші
- Колір: чорно-синій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Сумісність з лазерною мишею, Сумісність з оптичною мишею |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Стан | Новий |
| Бренд | Borofone |
| Розміри | 500 мм і завдовжки по довжині |
Інформація для замовлення
- Ціна: 289 ₴




