Кріплення для 2 моніторів на стіл 2E Kiy 17-32"
-13%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: iz15493
5 037 ₴
4 400 ₴
Показати оптові ціни- +380 (95) 337-14-11Водафон
- +380 (63) 749-63-40Лайф
Кронштейн для двох моніторів настільний 2E Kiy 17-32 дюйми
Бажаєте підвищити свою ефективність? Кронштейн для 2 моніторів 2Е Kiy дозволить вам працювати з двома моніторами одночасно, що значно розширить ваші можливості. Міцна конструкція та зручне регулювання кутів нахилу забезпечать максимальний комфорт під час роботи.
Виготовлений із сталі, алюмінію та пластику, здатний витримати вагу двох моніторів діагоналлю від 17 до 32 дюймів та вагою до 9 кг кожен. Сумісність із стандартами VESA 75x75 та 100x100 гарантує універсальність. Швидкознімна пластина дозволяє легко встановити та зняти монітори. Регульовані за висотою та кутом нахилу кронштейни забезпечують максимальний комфорт для користувача.
Якщо ви дизайнер, фотограф або просто любите працювати з графікою, то утримувач 2 для моніторів 2Е Kiy - це саме те, що вам потрібно. Розмістіть на двох моніторах різні інструменти та палітри, щоб зробити роботу ще ефективнішою.
Кронштейн для двох моніторів 2Е Kiy перетворить ігровий досвід геймера на незабутнє враження, створивши широкий екран, який охопить все ваше поле зору.
Характеристики тримача на 2 монітори 2E Kiy:
- Тип: кріплення для монітора
- Вид: з нахилом, поворотом, обертанням
- Мінімальна діагональ: 17"
- Максимальна діагональ: 32"
- Максимальне навантаження: 9 кг
- Кут нахилу догори: 40°
- Кут нахилу вниз: 40°
- Кут повороту: 90 °
- Сумісність із кріпленнями VESA: 75x75 мм, 100x100 мм
- Колір: сірий
- Повна довжина "руки": 465 мм
- Розміри (ШхВхГ): 1070 x 122 x 630 мм
- Рекомендована товщина робочого столу (кріплення затискачем): 10-80 мм
- Рекомендована товщина робочого столу (кріплення на втулці) 10-85 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для моніторів |
| Тип кронштейна | Похило-поворотна |
| Спосіб установки | Настільний |
| Колір | Сірий |
| Максимальне навантаження | 9 кг |
| Кут нахилу | 40 град. |
| Кут повороту | 90 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 630 мм |
| Ширина | 1070 мм |
| Висота | 122 мм |
| Вага | 7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь <unk> пластик <unk> алюміній |
| Вид | Настільні твердині |
| Місце встановлення | Настільні |
| Регулювання | Похило-поворотні |
| Стандарт кріплення (VESA) | 100x100 мм, 75x75 мм |
| Кількість встановлюваних екранів | 2 |
- Ціна: 4 400 ₴









