Кронштейн на 2 монітори настільний 2E Reykife 17-32"
-12%
1 день
влевовправо
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: iz15513
1 247 ₴
1 099 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 719-59-33
Kyivstar
- +380 (95) 337-14-11Водафон
- +380 (63) 749-63-40Лайф
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кріплення для двох моніторів 2E Reykife 17-32 дюйми
Тримачі для 2 моніторів 2Е Reykife – це ідеальне рішення для тих, хто цінує функціональність та надійність. Виготовлений зі сталі та пластику, здатний витримати вагу двох моніторів діагоналлю від 17 до 32 дюймів та вагою до 9 кг кожен.
Сумісність зі стандартами VESA 75x75 та 100x100 гарантує універсальність. Швидкознімна пластина дозволяє легко встановити та зняти монітори. Кронштейни, що регулюються по куту нахилу, забезпечують максимальний комфорт для користувача.
Кронштейн на 2 монітори 2Е Reykife дозволить вам створити максимально ефективне робоче місце.
Характеристики тримача на 2 монітори 2E Reykife:
- Тип: кріплення для монітора
- Вид: з нахилом, поворотом, обертанням
- Мінімальна діагональ: 17"
- Максимальна діагональ: 32"
- Максимальне навантаження: 9 кг
- Кут нахилу догори: 45°
- Кут нахилу вниз: 45°
- Кут повороту: 90 °
- Сумісність із кріпленнями VESA: 75x75 мм, 100x100 мм
- Колір: чорний
- Повна довжина "руки": 376 мм
- Розміри (ШхВхГ): 869 x 112 x 561 мм
- Рекомендована товщина робочого столу (кріплення затискачем): 10-85 мм
- Рекомендована товщина робочого столу (кріплення на втулці) 10-40 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для моніторів |
| Тип кронштейна | Похило-поворотна |
| Спосіб установки | Настільний |
| Колір | Сірий |
| Максимальне навантаження | 9 кг |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Кут повороту | 90 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 561 мм |
| Ширина | 869 мм |
| Висота | 112 мм |
| Вага | 4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Вид | Настільні твердині |
| Місце встановлення | Настільні |
| Регулювання | Похило-поворотні |
| Стандарт кріплення (VESA) | 100x100 мм, 75x75 мм |
| Кількість встановлюваних екранів | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴







