Кріплення для телевізора на стіну поворотне 2E Godkokma 43 - 90 дюймів
-13%
влевовправо
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: iz15514
4 898 ₴
4 262 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 719-59-33
Kyivstar
- +380 (95) 337-14-11Водафон
- +380 (63) 749-63-40Лайф
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінний кронштейн для телевізора похило поворотний 2E Godkokma
Кронштейн під телевізор 2Е Godkokma – це поєднання стильного дизайну та високої функціональності. Він дозволяє легко встановити та налаштувати телевізор будь-якого розміру та ваги.
Настінне кріплення для телевізора 2Е Godkokma дозволить вам легко змінювати кут нахилу та поворот телевізора, щоб створити ідеальне зображення з будь-якого місця кімнати. Міцна сталева конструкція гарантує надійну фіксацію навіть великих та важких телевізорів.
Характеристики кріплення для телевізора 2E Godkokma:
- Тип: настінне кріплення
- Вид: з нахилом та поворотом
- Мінімальна діагональ: 43"
- Максимальна діагональ: 90"
- Максимальне навантаження: 80 кг
- Регулювання нахилу: +5°-15°
- Регулювання повороту: ±90°
- Сумісність із кріпленнями VESA: 200x200 мм;300×200 мм; 300×300 мм; 400×200 мм; 400×300 мм; 400x400 мм; 600x400 мм; 800x400 мм
- Колір: чорний
- Матеріал: сталь
- Поверхня: порошкове покриття
- Розміри (ШхВхГ): 885 x 430 x 1044 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для РК-телевізорів/плазм |
| Тип кронштейна | Похило-поворотна |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал кронштейна | Сталь |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Кут повороту | 90 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стандарт кріплення (VESA) | 800x400 мм, 600x400 мм, 400x400 мм, 400x300 мм, 400x200 мм, 300x300 мм, 300x200 мм, 200x200 мм |
| Місце встановлення | Настінні |
| Регулювання | Похило-поворотні |
| Вид | Кронштейни |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Розміри | |
| Довжина | 1044 мм |
| Ширина | 885 мм |
| Висота | 430 мм |
| Вага | 17 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 262 ₴



