Клавіатура мембранна бездротова 2E KS260 WL EN/UK чорна
-14%
влевовправо
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: iz15813
863 ₴
744 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 719-59-33
Kyivstar
- +380 (95) 337-14-11Водафон
- +380 (63) 749-63-40Лайф
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бездротова клавіатура 2E KS260 WL EN/UK чорна
KS260 – це зручна бездротова клавіатура з коротким ходом клавіш та вигнутим дизайном. Ця клавіатура відома завдяки бездротовому комплекту MK420, який отримав безліч позитивних відгуків від користувачів. Кожна деталь була продумана, щоб зробити клавіатуру зручнішою у використанні.
Підключення до комп'ютера не потребує налаштування, достатньо підключити приймач до одного порту USB, і він працюватиме на відстані до 10 метрів. Крім того, 12 додаткових мультимедійних клавіш дозволяють швидко та зручно керувати аудіофайлами та здійснювати навігацію у комп'ютері.
Характеристики клавіатури 2E KS260:
- Тип: бездротова клавіатура
- Тип клавіатури: мембранні
- Підключення: бездротове
- Інтерфейс підключення: Wireless+USB/2.4GHz
- Формат: класичні
- Живлення: (бездротове) ААА
- Радіус дії: 10 м
- Кількість клавіш: 12 шт (мультимедійні)
- Розкладка клавіатури: кирилиця (рус/укр), латиниця
- Колір клавіш: чорний
- Особливості: Plug and Play
- Комплектація: USB-приймач, батареї /1xAAA
- Сумісність: з Windows /10/7 і старіші версії, Mac OS, Linux
- Колір: чорний
- Вага: 425 г
- Габарити: (ВxШxГ) 126 x 429 x 23 мм
- Габарити брутто: Ширина 40 мм. Висота 140 мм. Довжина 450 мм. Вага: 0.59 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 429 мм |
| Ширина | 126 мм |
| Висота | 23 мм |
| Вага | 425 г |
| Стан | Новий |
| Підключення | Бездротове |
| Форма | Повнорозмірна |
| Інтерфейс | USB |
| Бренд | 2E |
| Клавіатура | |
| Конструкція клавіатури | Класична |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Наявність цифрового блоку | Так |
| Кількість клавіш клавіатури | 106 |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Клавіатура |
Інформація для замовлення
- Ціна: 744 ₴









