Електроковдра Camry CR 7421, 160х180 см, білий
Акция

влевовправо
електроковдри Camry CR 7421, 160х180 см, білий
електроковдри Camry CR 7421 160 x 180 см з таймером подарує розслабляючу тепло і комфорт, допоможе розслабити м'язи і поліпшити кровообіг. Рекомендується для людей, які піклуються про своє здоров'я, при лікуванні симптомів артриту і ревматизму.
Електропростирадло виготовлена ??з м'якого і ніжного мікроволокна. Прати її можна після від'єднання пультів-терморегуляторів і шнура живлення.
Є таймер і регулятор температури, який дозволяє вибрати рівень температури і забезпечує захист від перегріву.
Характеристики електричних ковдрах :
- Дві зони нагріву;
- Розміри (ВхШ): 160 х 180 см;
- Сумний шнур живлення з РК-контролером;
- Машинне прання при температурі 30° C;
- Розмір підходить для одного або двох осіб;
- Простота в управлінні;
- Таймер: 1/2/10 годин або режим« завжди включений» ;;
- 8 рівнів нагріву;
- Верхня тканина: мікроволокно;
- Підкладка: поліестер;
- Таймер автоматично відключає нагрів після закінчення встановленого часу;
- Захист від перегріву;
- Нековзний матеріал запобігає переміщенню електропростирадла по матрацу;
- Електроживлення: 220В ~ 50/60 Гц.
Комплектація :
- електроковдри.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 180 см |
| Захист від перегріву | Так |
| Кількість температурних режимів | 8 |
| Машинне прання | Так |
| Споживана потужність | 85 Вт |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір | Білий |
| Ширина | 160 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Живлення | Мережа |
| Розмір | 160х180 |
| Тип | Ковдра з обігрівом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 324 ₴







