Бездротова USB клавіатура MEETION ultrathin MT-WK841 RU, EN, чорна

влевовправо
Бездротова клавіатура для ПК MEETION ultrathin MT-WK841 RU, EN, чорна
USB бездротова клавіатура MEETION MT-WK841 RU / EN– це якісний пристрій, з класичним набором клавіш, яке однаково зручно використовувати як в домашніх умовах, так і на робочому місці.
Бездротова клавіатура підключається до комп'ютера за допомогою ресивера USB, радіус дії сигналу до 10 м, що дозволяє вам з комфортом розміститися на робочому місці. Автоматичне підключення клавіатури, не вимагає додаткових настановних програм.
Клавіатура працює на батарейці, яку легко замінити, коли вона сіла. Міцний, тонкий корпус з пластика з стираються позначеннями клавіш прослужить вам протягом тривалого часу.
Характеристики бездротової клавіатури MEETION ultrathin MT-WK841:
- Розкладка клавіатури: російська, англійська
- Тип підключення: бездротовий USB
- Сумісність з ОС: Windows XP / Vista / 7/8/10, MAC OS
- Габарити: 438х126х28 мм
- Вага: 372 +/- 5 г
- Колір: чорний
- Матеріал: пластик
Комплектація клавіатури з ресивером MEETION ultrathin MT-WK841:
- Клавіатура
- Ресивер USB
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meetion |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 372 г |
| Висота | 28 мм |
| Довжина | 126 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 438 мм |
| Вид клавіатури | Стандартна |
| Інтерфейс | USB |
| Новий, б/в | Новий |
| Тип підключення | Бездротові |
| Клавіатура | |
| Вбудований Тачпад | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Meetion |
| Українська розкладка | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 632 ₴




