Механічні ваги MESKO MS 8160 — ідеальний продукт для вас, якщо ви дбаєте не лише про здоров'я та вазі, але і про стильні аксесуари для кімнат у вашому будинку. Аналоговий дисплей, цікавий дизайн і простота використання — це ті функції, які не можна залиши
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Потужність фена | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Турмалінове покриття | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 1.3 кг |
| Вид насадки | Дифузор, Концентратор |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 22 х 14 х 8 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 32 х 25 х 9 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина кабелю електроживлення | 1.8 м |
| Комплектація | Фен, Насадки, Інструкція |
| Новий, б/в | Новий |
| Споживана потужність | 2200 |
| Режим | Подавання холодного повітря |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Сфера использования | Побутової |
| Тип іонізації | з турмалиновой іонізацією |
| Тип двигуна | DC |
| Колір | Чорний |
| Насадки | Концентратор стандартний, Дифузор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 194 ₴




