Клавіатура комп'ютерна з підсвіткою Yelandar AN-T20 White

Комп'ютерна клавіатура з підсвіткою Yelandar AN-T20 біла
Клавіатура Yelandar AN-T20 - це цікава клавіатура з інтерфейсом USB та різнобарвним підсвічуванням. Вона не відноситься до класу ігрових клавіатур, але відмінно впишеться в кіберспортивне складання ПК. Верхня панель підсвічується зсередини яскравими кольоровими лампочками, які заряджають енергією вже одним своїм виглядом.
Вона підключається до ПК або ноутбука через кабель USB. Всього має 104 клавіші, включаючи ряд кнопок F і NumPad для складних обчислень. Клавіші призначені для української, російської та англійської розкладок та позначені відповідними літерами алфавіту.
Клавіатура має мембранну конструкцію, а поверх контактів встановлено жорстку мембрану з пружного матеріалу високої щільності. Ця мембрана служить захисту мікрочіпа. Якщо на корпус клавіатури випадково пролити напій і він просочиться між кнопками, мембрана утримає краплю. Однак виріб не є водонепроникним у повному розумінні цього слова. Клавіатура має стандартні розміри і важить лише близько 413 грамів. Дизайн пристрою характеризується строгою геометрією.
Характеристики клавіатури Yelandar AN-T20:
- Тип: з підсвічуванням, мультимедійна
- Призначення: для ПК
- Конструкція: мембранна
- Тип підключення: провідна
- Інтерфейс підключення: USB
- Формат клавіатури: повнорозмірна
- Підсвічування клавіш: є
- Розкладка клавіатури: українська, англійська, російська
- Кількість клавіш: 104
- Особливості: з регулюванням гучності
- Сумісність із ОС: Windows, Mac OS
- Довжина шнура: 1.5 м
- Розміри: 439 х 126 х 29.5 мм
- Вага: 413 г
- Колір: білий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 439 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Висота | 126 мм |
| Вага | 413 г |
| Стан | Новий |
| Бренд | YELANDAR |
| Підключення | Дротове |
| Особливості | З підсвічуванням, З регулюванням гучності |
| Колір підсвічування | RGB |
| Вид клавіатури | Мультимедійна |
| Клавіатура | |
| Конструкція клавіатури | Класична |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Наявність цифрового блоку | Так |
| Кількість клавіш клавіатури | 104 |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Роз'єм для мікрофона | Ні |
| Колесо прокручування клавіатури | Ні |
| Можливість шифрування даних | Ні |
| Вбудований Тачпад | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Клавіатура |
- Ціна: 649 ₴


