Електроплед ESpERANZA EHB002 (150х80см) поліестр

влевовправо
Електроплед (плед електричний) ESPERANZA EHB002 (150х80см)
Електричний плед ідеально підходить для зняття ревматичних болів. Його дія принесе полегшення при різних проявах невралгії, як і заспокоїть напружені м'язи. Благотворно впливає на циркуляцію крові і значно покращує самопочуття. Незамінне в холодні дні і ночі. Забезпечить швидке і рівномірний розподіл тепла. Практично і приємно на дотик. Знімає невралгічні і ревматичні болі. Знімає м'язові болі. Покращує циркуляцію крові. Зігріває руки і ноги. При відключенні кабелю живлення можна прати в пральній машині.
Характеристики електропледу:
- Напруга: 230 В.
- Потужність: 60 Вт.
- Матеріал: 100% Поліестер.
- Довжина кабелю: 160 см.
- Розмір: 150 * 80cm.
Регулювання температури на 4 рівнях:
- 32 ° С-37 ° С (20 Вт),
- 40 ° С-45 ° С (30Вт),
- 50 ° С-60 ° С (60 Вт),
- електричний плед вимкнений
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Esperanza |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 80 см |
| Машинне прання | Так |
| Вага | 840 г |
| Колір | Білий |
| Розмір | Полуторний |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип | Ковдра з обігрівом |
| Гарантія | 14 днів |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Максимальна температура нагріву | 60 |
| Мінімальна температура нагріву | 30 |
| Час нагріву | 30 |
| Товщина | 1 мкм |
| Функція автовідключення | False |
| Захист від перегріву | True |
| Таймер | False |
| Споживана потужність | 60 |
| Довжина шнура | 1.6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 244 ₴










