Інвертор UKC 24V-220V 2000W
Прилад UKC INVERTER 24V 2000W призначений для перетворення електрики з 24В в 220В. Дозволяє підключати навантаження до 2000Вт. Наприклад: відеокамеру, телефон, ноутбук, різну аудіо-та відеотехніку та інші електроприлади. Корпус зроблений з алюмінію, на задній частині розташовані клеми, а так же вентилятор для охолодження приладу. Спереду розташовані розетка, кнопка вкл / викл, а також світлові індикатори режимів роботи. Прилад можна підключати як через прикурювач, так і безпосередньо до клем акумулятора.
Область застосування: в автомобілі, катері, сонячні і вітрові електрогенератори, для аварійної роботи та ін.
Технічні характеристики інвертора UKC 24V-220V 2000W:
- Вхідна напруга DC: 24V;
- Напруга на виході: 220 V;
- Номінальна потужність: 2000W;
- Пікова потужність: 3000W;
- Частота на виході: 50±2%;
- Форма вихідного сигналу - ступенева апроксимація синусоїдів
- ККД 90%;
- Температура навколишнього середовища: -10...+50 С;
- Розміри: 242х96х54 мм;
- Вага: 1,2 кг;
- Захист від короткого замикання, перевантаження, високого і низького напруги, перегріву.
- При використанні більше 200W радимо підключати на пряму, а не через прикурювач!
Комплектація інвертора перетворювача авто:
- інвертор 2000W.
- комплект проводів для підключення від акумулятора.
- інструкція англ. мовою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Допустима пікова потужність | 3000 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| ККД, не менше | 90 % |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Вид | |
| Вид | Універсальні блоки живлення |
| Вихідна потужність | |
| Вихідна потужність | 2000 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Основне | |
| Інтерфейси | AC/DC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 870 ₴




