Професійний інвертор перетворювач UKC 12V-220V RCp-1500W

Професійний інвертор перетворювач UKC 12V-220V RCP-1500W
Автомобільний інвертор UKC Power Inverter RCP-1500W - перетворювач напруги 12V-220V - альтернативне живлення приладів, що працюють від мережі.
Автомобільний перетворювач напруги UKC 12V-220V Power Inverter, потужністю 1500W – пристрій, призначений для підключення і використання різноманітної побутової техніки, електроінструменту, ноутбука, телефону, різної відео - і аудіотехніки, а також інших електроприладів в умовах, де немає мережевих джерел живлення. Наприклад, у подорожі на автомобілі, прогулянки на катері, в гаражі, на дачі і в аварійних ситуаціях. В якості джерела напруги 12V можуть застосовуватися акумулятори автомобіля, вітрові та сонячні генератори.
На передній панелі пристрою розташовані індикатори режиму роботи, розетка для електроприладів, тумблер включення і порт для підключення кабелю зарядки. Охолодження інвертора постійне і здійснюється за допомогою кулера, встановленого на задній панелі приладу. Там же знаходяться клеми для підключення кабелю від акумулятора і клема для підключення землі.
Характеристики перетворювача інвертора UKC 12V-220V RCP-1500W:
- Вхідна напруга: 12V
- Напруга на виході: 220V
- Номінальна потужність: 1500W
- Частота на виході: 50Hz +/- 2Hz
- Форма вихідного сигналу: ступінчаста апроксимація синусоїди
- ККД 90%
- Захист від короткого замикання, перевантаження, високого і низького напруги, перегріву
- Габарити: 280*130*60 мм
Комплектація перетворювача інвертора UKC 12V-220V RCP-1500W:
- Інвертор 1500W
- Комплект проводів для підключення через прикурювач або від акумулятора і кабель для заземлення
Зроблено в Китаї.
Термін гарантії - 14 днів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| ККД, не менше | 90 % |
| Максимальна потужність | 1500 Вт |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Захист | |
| Захист | Від перегріву, Від перевантажень, Від короткого замикання |
| Матеріал корпусу | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Підключення пристрою | |
| Підключення пристрою | До акумулятора автомобіля, До прикурювача |
| Продавець | |
| Продавець | Інші продавці |
| Тип монтажу | |
| Тип монтажу | Зовнішній |
- Ціна: 2 661 ₴





