Отзывы о компании IzBetona | Качественные товары по доступным ценам
- Володимир К.
- Комментарий продавца
Добрий день, Володимир! Нам приємно, що Ви оцінили! Користуйтеся із задоволенням!
- Комментарий продавца
- Олена Л.
- Комментарий продавца
Добрий день Олена! Ми раді що Ви зробили покупку саме в нашому магазині і вона принесла Вам тільки позитивні емоції. Дякуємо Вам за високу оцінку і прекрасний відгук про наш магазин. Приємного користування. Вдалих покупок разом з нами!
- Комментарий продавца
- Андрей В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
все чётко и быстро.
- Комментарий продавца
Добрий день Андрій! Ми раді що Ви зробили покупку саме в нашому магазині і вона принесла Вам тільки позитивні емоції. Приємного Вам користування, повертайтеся знову!
- Комментарий продавца
- Тетяна Ш.
Моя оценка опыта работы с этим продавцом - самая высокая: связались в течение 10-15 мин, очень быстро отправили заказ, упаковка продумана так, что товар абсолютно не повредился при пересылке ( тонкий пластик). Все отлично! С таким магазином приятно и работать! Всем рекомендую.
- Комментарий продавца
Добрий день шановний Покупець! Нам дуже приємно за позитивний відгук про наш магазин. Ми раді що покупка принесла Вам тільки позитивні емоції. Наш магазин намагається бути кращим для наших покупців. Будемо раді співпрацювати з Вами знову. Приємного користування. вдалих покупок разом з нами!
- Комментарий продавца
- Владислав К.
Всё просто Супер! Рекомендую.
- Комментарий продавца
Добрий день, Владислав! Дякуємо Вам за позитивний відгук. Ми раді, що Вам сподобався товар. Вдалих покупок Вам.
- Комментарий продавца
- Тетяна Г.
- Комментарий продавца
Добрий день, Тетяна! Ми раді, що Ви оцінили! Дякуємо Вам за замовлення, приємного користування!
- Комментарий продавца
- Валентин А.
Быстро и надежно, как название магазина!! :)
- Комментарий продавца
Добрий день, Валентин! Ми дуже раді, що виправдали Ваші очікування і Ви залишилися задоволені покупкою! Приємного користування Вам і вдалих покупок!
- Комментарий продавца
- Володимир С.
Всем привет! Купил электросушилку в этом магазине. Продавцы работают быстро, вежливы и профессионально. Купил по цене которая указана на сайте магазина. Доставили в указанное время. Вскрыли упаковку и проверили на работоспособность. Сушилка работает нормально, без замечаний. Есть инструкция на украинском языке. Я и моя жена очень довольны покупкой. Рекомендую этот магазин и конечно сушилку, которая вскоре понадобиться при отключении отопления или в холодную погоду.
- Комментарий продавца
Добрий день, Володимире! Ми дуже раді, що Ви оцінили роботу нашого магазину! Ми завжди раді вітати Вас в нашому магазині, приємного користування і вдалих покупок Вам!
- Комментарий продавца
- Юрій П.
- Комментарий продавца
Добрий день, Юрій! Дякуємо Вам за оцінку нашого магазину, користуйтеся з задоволенням!
- Комментарий продавца
- Іван Д.
Нічого такий. трохи займає місце чашечка а так тримає десь годин 2 гарячим а потім температура спадає. Лошка теж чудово. якщоб була ще і на кришці резинка щоб можна було закрити без чашечки булоб бомбезно. Ще має з низу резинову платформу теж добре не сковзить.
- Комментарий продавца
Добрий день, Іван! Ми раді, що Ви залишилися задоволені покупкою. Дякуємо Вам за конструктивний відгук, приємного користування Вам!
- Комментарий продавца
