Електрогрілка для ніг чобіток ТРІО 02201, 30х30 см, повсть
-3%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 010039
753 ₴
729 ₴
Показати оптові ціни- +380 (95) 337-14-11Водафон
- +380 (63) 749-63-40Лайф
Електрогрілка для ніг чобіток ТРІО 02201, 30х30 см, повсть
Електрогрілка для ніг чобіток ТРІО 02201, 30 х 30 см стане« паличкою– виручалочкою» для ніг, особливо підійде людям, які страждають поганим кровообігом, в результаті чого у них постійно холодні кінцівки.
Також грілка для ніг зігріє при переохолодженні, її чітко злагоджена і швидка робота« огорне» організм теплом, поліпшить кровопостачання в ногах і поверне втрачені сили.
Чобіток-грілка безпечний для людини, жодним чином не зашкодить, що не обпече, так як при виготовленні використовувалися якісні матеріали нагрівального і додаткового елементів. Інфрачервоний обігрів не тільки добре зігріє, а й допоможе в ряді захворювань ніг. Обігрівач для ніг дуже простий в експлуатації, йому потрібно всього лише пара кроків для того, щоб вона почала функціонувати: включити за пару хвилин до використання і опустити ступні ніг в« чобіток».
Для безпеки і довговічною роботи приладу, необхідності дотримуватися рекомендацій: не включати грілку, якщо вона волога; не стирати в машинці і не використовувати праску для сушки; не залишати прилад включеним без нагляду; додатково не накривати; не займатися ремонтом самостійно.
Характеристики електричної грілки :
- Розміри: 30 х 30 х 2 см;
- Матеріал поверхні: неткане волокно (повсть);
- Потужність і температура поверхні: 30 Вт, 40° С;
- Ресурс роботи: 60 000 годин;
- Захист: по ДСТУ 3135.0-95 - клас II, оболонки по ГОСТ 14254-96 - клас Ip21;
- Гарантія: 12 міс;
- Виробник: Україна.
Комплектація :
- Чобіток-грілка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тріо |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Максимальна температура нагріву | 40 град. |
| Машинне прання | Ні |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 30 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 30х30х2 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Електрична грілка |
| Основні атрибути | |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 729 ₴



