Зарядний пристрій для акумулятора UKC BATTERY CHARDER 10A MA-1210A 1888

Зарядний пристрій для акумулятора UKC BATTERY CHARDER 10A MA-1210A 1888
Завдяки зарядного пристрою UKC BATTERY CHARDER 10A MA-1210A 1888 ви з легкістю зможете зарядити будь-який побутовий акумулятор, який використовується для автомобіля або іншої техніки. При заряді акумулятора не втрачає своєї ємності і не перенасичується.
Для використання зарядника необхідно зарядити сам прилад за допомогою підключення його до звичайної електромережі, далі під'єднати до акумулятора і залишити на ніч підзаряджатися.
Корпус виготовлений зі сплаву алюмінію закритого типу. На ребрах приладу є амперметр для можливості вимірювання сили подачі напруги на акумулятор.
Пристрій повністю автоматичний.
Зарядний пристрій має захист від коротких замикань на вихідних затискачах і неправильної полярності підключення до батареї.
Характеристики зарядного пристрою :
- Сила струму: 10 А;
- Напруга виходить: 12 В;
- Відображення сили струму за допомогою стрілочного амперметра;
- 3-х рівневий спосіб заряду;
- Захист від: переплутав зміни полярності, перепаду напруги, короткого замикання;
- Розміри: 130 х 90 х 55 мм;
- Номінальна вхідна напруга: AC 220 V;
- Частота роботи: ~ 60 Hz.
Комплектація :
- Зарядний пристрій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів заряду | 3 |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Пуско-зарядний |
| Струм заряду | 10 А |
| Гарантія (днів) | 14 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип зарядного пристрою | Пуско-зарядний |
- Ціна: 735 ₴




