Термос з чашкою Tramp TRC-109 Soft Touch 1 л, сірий
-11%
влевовправо
- Готово до відправки
- Код: 010944
1 110 ₴
992 ₴
+380 (68) 719-59-33
Kyivstar
- +380 (95) 337-14-11Водафон
- +380 (63) 749-63-40Лайф
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термос з чашкою Tramp TRC-109 Soft Touch 1 л, сірий
Термос з чашкою Tramp TRC-110 Soft Touch 1 л виготовлений з нержавіючої сталі марки з підвищеними вологостійкість, антикорозійними, антибактеріальними властивостями, а також стійкістю до подряпин і сколів.
Гумове антиковзаюче покриття з матеріалу Soft-Touch підвищує зносостійкість вироби, а також термоізоляційні якості, що дозволяє утримувати початкову температуру напою протягом доби.
Термос оснащений пробкою зі спеціальними каналами, які дають можливість наливати рідину, що не відгвинчуючи пробку. Укомплектований пластикової піалою. Обтічна форма дозволяє компактно упакувати термос в рюкзак.
Характеристики термоса з чашкою:
- Матеріал: нержавіюча сталь;
- Розмір в упаковці: 23.5 х 9.5 х 9.5 см;
- Висота: 22.5 см;
- Діаметр: 9 см;
- Об'єм: 1 л.
Комплектація термоса з чашкою:
- Термос з чашкою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість чашок | 1 |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 1 мл |
| Ручка | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип термоса | Питний |
| Колір | Сірий |
| Тип | Термос |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 527 г |
| Висота | 235 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Ширина горловини | 87 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Матеріал корпусу термоса | Soft-Touch |
| Обсяг | |
| Обсяг | 760 мл - 1 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 992 ₴



