Фен Adler AD 2247 1400W дорожній з насадкою концентратором
-11%
влевовправо
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: iz13047
685 ₴
609 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 719-59-33
Kyivstar
- +380 (95) 337-14-11Водафон
- +380 (63) 749-63-40Лайф
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фен для волосся дорожній Adler AD 2247 1400W
Компактний дорожній фен Adler AD 2247 потужністю 1400 Вт. З його допомогою ви можете швидко і зручно сушити волосся вдома, а також взяти його у відпустку - він займе мінімум місця в багажі. Насадка концентратор використовується, щоб направити сильніший потік гарячого повітря саме туди, де це необхідно. Має 2 рівня регулювання потужності, він легкий і зручний.
Стане відмінним помічником в створенні зачісок без пошкодження волосся. Має петельку для підвішування для більш зручного зберігання.
Характеристики дорожнього фена Adler AD 2247:
- Тип: фен
- Тип управління: механічне
- Матеріал корпусу: термопластик
- Потужність: 1400 Вт
- Кількість швидкостей: 2
- Насадка-концентратор в комплекті
- Петелька для підвішування
- Живлення: мережа 220 В
- Колір: бузковий з чорним
- Виробник: Adler
- Габарити: 11,9 х 8,4 х 22,8 см
- Вага: 0,33 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Потужність фена | 1400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Холодний обдув | Ні |
| Колір корпусу | Бузковий |
| Вид насадки | Концентратор |
| Сфера использования | Побутової |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.33 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Adler |
Інформація для замовлення
- Ціна: 609 ₴





