Фен складний дорожній Adler AD 2222 1200Вт білий з синім
-12%
влевовправо
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: iz13048
657 ₴
581 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 719-59-33
Kyivstar
- +380 (95) 337-14-11Водафон
- +380 (63) 749-63-40Лайф
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фен Adler AD 2222 складаний дорожній 1200Вт білий з синім
Фен для волосся складаний дорожній Adler AD-2222 1200W White/Blue - є відмінним вибором для людей, які хочуть, щоб їх волосся завжди чудово виглядало. Фен надає можливість регулювати як швидкість, так і температуру. У комплекті до пристрою йде концентратор. Більш того фен відрізняється красивим дизайном і надійністю.
Виготовлений з високоякісних матеріалів, а складна ручка зменшує простір, необхідний для зберігання.
Характеристики фена для волосся Adler AD 2222:
- 2 режими швидкості
- 2 режими температури
- Потужність: 1200 Вт
- Сучасний дизайн
- Складна ручка
- Насадка концентратор
- Петелька для підвішування
- Колір: білий з синім
- Виробник: Adler
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Тип | Фен |
| Потужність фена | 1200 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Сфера использования | Побутової |
| Вид насадки | Концентратор |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Концентратор | Так |
| Складна ручка | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.35 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Adler |
Інформація для замовлення
- Ціна: 581 ₴





