Міксер ручний Adler AD 4205 green
-9%
влевовправо
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 111504
1 110 ₴
1 007 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 719-59-33
Kyivstar
- +380 (95) 337-14-11Водафон
- +380 (63) 749-63-40Лайф
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ручний міксер Adler AD 4205 green 300 Watt
Кухонний міксер Adler AD 4205 стане незамінним помічником господині для випічки тортів, приготування тіста, домашнього йогурту, коктейлю, крему, майонезу, а також багатьох інших кондитерських виробів та страв.
Яскравою перевагою є потужність двигуна 300 Watt, п'ять різних швидкостей, високоміцний корпус з термостійкого пластика.
За допомогою турбо режиму і нержавіючих вінчиків Ви можете акуратно збивати пишні, заварні, повітряні та густі крема.
Він простий і зручний у використанні. Завдяки зручній конструкції та технічному рішенню в міксері Adler вінчки легко знімаються - натисканням однієї кнопки. Така проста і вкрай незамінна річ на Вашій кухні буде служити довго та радувати Вас смачними виробами.
Характеристики міксера Adler AD 4205:
- Потужність: 550 Вт
- 5 швидкість
- Кнопка Turbo
- Набір: вінчик, гачки для замішування тіста
- Вага 1,08 кг
- Розміри упаковки: 19,8 х 15,5 х 10 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Режим Турбо | Так |
| Стан | Новий |
| Тип міксера | Ручний |
| Колір корпусу | Білий |
| Насадки | Для замісу тіста, Віночки |
| Особливості | Турборежим |
| Тип | Ручний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вінчики для збивання | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Захист від випадкового від'єднання насадок | Так |
| Кнопка від'єднання насадок | Так |
| Насадки для замісу тіста | Так |
| Прогумована ручка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.08 кг |
| Висота | 198 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Ширина | 155 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 007 ₴




