Складаний стілець зі спинкою та підлокітниками Tramp TRF-001

влевовправо
Кемпінговий стілець складаний Tramp TRF-001
Директорський стілець Tramp TRF-001 - класичний складний стілець жорсткої конструкції для зручного відпочинку за містом.
Дуже стійка конструкція.
Призначення:
- кемпінг
- відпочинок за містом на природі
- дачний відпочинок
- проведення виїзних семінарів, конференцій та фестивалів
- Кінознімальний процес.
Характеристики складного стільця Tramp TRF-001:
- Розміри: 48*35*47/86 см
- Розмір у складеному вигляді 84,5*51*16,5 см
- Матеріал рами: Алюміній
- Діаметр рами: 25 мм
- Матеріал: 600D поліестер oxford двошаровий
- Вага: 2,3 кг
- Допустиме навантаження: 120 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Висота сидіння стільця | 470 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 860 мм |
| Глибина стільця | 350 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина стільця | 480 мм |
| Вид | Стільці |
| Матеріал каркасу | алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 069 ₴






