Миша бездротова ігрова Aikun GX39WR RGB Black

Бездротова мишка ігрова Aikun GX39WR RGB чорна
Бездротова ігрова миша Aikun GX39WR RGB - це стильний та функціональний аксесуар, вісім продумано розташованих кнопок якого забезпечують легкий доступ до всіх необхідних функцій.
Унікальне RGB-підсвічування додасть яскравості та атмосфери у ваш ігровий процес. Оптичний сенсор дозволяє налаштовувати роздільну здатність від 1200 до 16000 DPI. Ви можете вибрати оптимальну роздільну здатність для кожної гри, забезпечуючи точність і чуйність.
Швидкість сенсора миші досягає 4000 кадрів за секунду і миттєво реагує кожен рух. Перемикач миші витримує понад 20 мільйонів натискань. Бездротовий інтерфейс робить її сумісною з операційними системами WIN, MAC та ANDROID.
Може використовуватись як у бездротовому, так і у проводовому режимі (під час заряджання); заряджається через USB-кабель.
Характеристики комп'ютерної мишки Aikun GX39WR RGB:
- Швидкість відкликання має 4 рівні, які можна регулювати натисканням кнопки: 125 Гц (синій індикатор блимає 3 рази), 250 Гц (червоне світло блимає 3 рази), 500 Гц (зелене світло блимає 3 рази), 1000 Гц (біле світло блимає) )
- Тип миші: Бездротова
- Кількість кнопок: 8 клавіш
- Інтерфейс: 2.4Ghz
- Робочий тип: Оптичний
- USB-сумісність: 1.1/2.0/3.0
- Рівні DPI: 1200-1600-2400-3200-4800-6000-8000-12000-14000-16000
- Системні вимоги: Windows XP/Vista/Win7/Win8/WIN10/MAC/ANDROID
- Підсвічування: RGB
- Ресурс натискання: 20 мільйонів
- Драйвер, що настроюється: Так
- Датчик: прискорення 40G
- Швидкість датчика: 400 дюймів/с
- Розмір: 129 х 71 х 45 мм
- Вага: 145 г
- Колір чорний.
Комплектація:
- Комп'ютерна мишка
- USB кабель (1.5 м)
- USB-приймач.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aikun |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 145 г |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 129 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 16000 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 71 мм |
| Інтерфейс | USB |
| Підключення | Бездротове |
| Миша | |
| Кількість клавіш миші | 8 |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Aikun |
| Особливості | З колесом прокручування, З підсвічуванням |
- Ціна: 1 775 ₴









