Автомобільна подушка для попереку Baseus ComfortRide CNYZ000013 Grey
-14%
влевовправо
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 020298
1 451 ₴
1 254 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 719-59-33
Kyivstar
- +380 (95) 337-14-11Водафон
- +380 (63) 749-63-40Лайф
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автомобільна подушка для спини Baseus ComfortRide CNYZ000013 сіра
Baseus ComfortRide CNYZ000013 підвищить комфорт та підтримає здорову поставу під час водіння або роботи за столом за допомогою поперекової подушки. Ергономічний дизайн у вигляді метелика забезпечує ефективну підтримку спини.
Поперекова подушка виготовлена з піни, тканини, що дихає, і штучного шовку; вона витримує температуру від 10 до 60°C. Подушка довговічна і не псується від використання. Тому вона надовго зберігає свою гнучкість та чудовий зовнішній вигляд. Завдяки блискавці наволочку легко чистити та замінювати.
Характеристики автомобільної подушки Baseus ComfortRide CNYZ000013:
- Ергономічний дизайн із тривимірною кривизною
- Нечутлива до температури піна з ефектом пам'яті забезпечує вишукану щільну текстуру та виняткову підтримку
- Дихаюча функціональна тканина
- Витримує температури від -10°С до 60°C
- Розмір: 395 х 263 х 115 мм
- Вага: 550 г
- Колір: сірий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дорожня |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 39 см |
| Довжина | 11 см |
| Висота | 26 см |
| Вага | 550 г |
| Стан | Новий |
| Застібка наволочки | стандартна блискавка |
| Бренд | Baseus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 254 ₴









