Інвертор перетворювач Ryobi MAX POWER RY36BI300A-0 36В, 220В, 300Вт без АКБ
-14%
влевовправо
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: iz15722
5 814 ₴
4 999 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 719-59-33
Kyivstar
- +380 (95) 337-14-11Водафон
- +380 (63) 749-63-40Лайф
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний інвертор напруги Ryobi MAX POWER
Інвертор напруги Ryobi MAX POWER забезпечує постійну потужність змінного струму 230 В/300 Вт, що дозволяє живити дротові пристрої поза домом.Ідеально підходить для кемпінгу, подорожі, автомобільних подорожей, ділових поїздок.
Чиста синусоїда змінного струму чудово підходить для живлення чутливої електроніки та невеликих пристроїв, таких як ноутбуки, вентилятори, камери, дрони, радіоприймачі, розумні динаміки та джерела світла. Наявність 1 порту USB Type-A і 1 порту USB Type-C (5 В, всього 2,4 А) дозволяє заряджати телефони, планшети та інші пристрої з живленням від USB.
Світлодіодний ліхтар має 2 рівні потужності – 50% та 100% – для підтримки потужності та зменшення відблисків під час використання.
Характеристики інвертора напруги Ryobi:
- Тип: інвертор акумуляторний
- Підключення: USB Type-A, USB Type-C
- Максимальна потужність навантаження: 500 Вт
- Номінальна потужність: 300 Вт
- Колір: салатовий
- Вага: 1.75 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна потужність | 300 Вт |
| Допустима пікова потужність | 500 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.75 кг |
| Основні | |
| Тип монтажу | Зовнішній |
| Матеріал корпусу | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 999 ₴







