Акумуляторний інвертор напруги Ryobi ONE+ RY18BI150A-0 220В, 300Вт без АКБ та ЗУ

- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: iz15723
4 613 ₴
Показати оптові ціни- +380 (95) 337-14-11Водафон
- +380 (63) 749-63-40Лайф
Інвертор перетворювач Ryobi ONE + RY18BI150A-0
Інвертор напруги Ryobi ONE+ ідеально підходить для кемпінгу, подорожей, різного роду поїздок, де вам потрібне джерело змінного струму.Він забезпечує постійну потужність змінного струму 230 В/150 Вт, що дозволяє живити дроти далеко від будинку.
Перетворювач Ryobi підходить для живлення невеликих пристроїв, таких як ноутбуки, вентилятори, камери, радіоприймачі, розумні динаміки та джерела світла. Наявність двох портів USB Type-A (загалом 5 В, 2,4 А) дозволяє заряджати телефони, планшети та інші пристрої з живленням від USB. Якщо використовувати акумулятор ємністю 5,0 Ач (не входить до комплекту), інвертор Ryobi RY18BI150A-0 може заряджати звичайну батарею смартфона до 8,5 разів за один заряд.
Світлодіодне підсвічування дозволяє легко підключати пристрої та кабелі в будь-яких умовах.
Характеристики інвертора напруги Ryobi:
- Тип: інвертор акумуляторний
- Призначення: для будинку, кемпінгу та подорожей
- Підключення: USB Type-A (2 виходи)
- Максимальна потужність навантаження: 300 Вт
- Номінальна потужність: 150 Вт
- Колір: салатовий
- Вага: 0.3 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна потужність | 150 Вт |
| Допустима пікова потужність | 300 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.3 кг |
| Основні | |
| Тип монтажу | Зовнішній |
| Матеріал корпусу | Пластик |
- Ціна: 4 613 ₴







