Клавіатура мембранна бездротова 2E KS220 WL EN/UK/RU чорна

влевовправо
Бездротова клавіатура 2E KS220 WL EN/UK/RU чорна
Повнорозмірна бездротова клавіатура у стильному корпусі.
Спеціально розроблені сенсорні клавіші та 12 мультимедійних клавіш полегшують повсякденну роботу.
Характеристики клавіатури 2E KS220:
- Тип: бездротова клавіатура
- Підключення: бездротове
- Інтерфейс підключення: USB/2,4 ГГц
- Формат: класичні
- Радіус дії: 10 м
- Особливості: розкладка клавіатури кирилиця (рус/укр), латиниця.Plug and Play. 12 мультимедійних клавіш
- Комплектація: USB-приймач, батареї /ААА - 1 шт
- Сумісність: з ОС Windows /10/7 та попередні версії, Mac OS, Linux
- Колір: чорний
- Вага: 454 г
- Габарити: (ВxШxГ) 145 x 443 x 25 мм
- Габарити брутто: Ширина 450 мм. Висота 40 мм. Довжина 160 мм. Вага: 0.59 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 443 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Висота | 25 мм |
| Вага | 454 г |
| Стан | Новий |
| Підключення | Бездротове |
| Форма | Повнорозмірна |
| Інтерфейс | USB-адаптер 2,4ГГц |
| Бренд | 2E |
| Клавіатура | |
| Конструкція клавіатури | Класична |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Наявність цифрового блоку | Так |
| Кількість клавіш клавіатури | 106 |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Клавіатура |
Інформація для замовлення
- Ціна: 863 ₴








