Бездротова клавіатура з тачпадом 2E KT100 WL EN/UK/RU чорна

Клавіатура бездротова з тачпадом 2E KT100 WL EN/UK/RU чорна
Бездротові клавіатури з тачпадом необхідні для комфортного дистанційного керування Android, Smart TV* або ПК на віддаленій відстані – радіус підключення до 10 метрів. Її тонкий та компактний дизайн заощаджує місце та підходить до сучасних інтер'єрів.
Клавіатура 2E KT100 спеціально розроблена для зручної роботи. Ви можете перемикатися між двома пристроями одночасно і працювати в будь-якому місці - вона сумісна з різними операційними системами, включаючи SmartTV, тому ви можете працювати навіть під час перегляду телевізора на дивані.
Клавіатура виготовлена із чорного полікарбонату з матовою поверхнею. Усі клавіатури 2E мають пріоритетну розкладку. Українські символи розташовані у нижній частині клавіш, а російські (додатково) – у правому верхньому кутку.
Характеристики клавіатури 2E KT100:
- Тип: бездротова клавіатура
- Тип клавіатури: ножичні
- Підключення: бездротове
- Інтерфейс підключення: USB
- Формат: компактні
- Живлення: (бездротове) ААА/- 2 шт
- Радіус дії: 10 м
- Особливості: Plug and Play/підключення, що не потребує встановлення додаткового програмного забезпечення
- Сумісність: з Windows, Mac OS, Android, Linux, Smart TV/можуть бути обмежені деякі функції виробником телевізора. Вбудований тачпад 88.8x73.8 мм
- Колір: чорний
- Габарити: (ВxШxГ) 366.54x121.33x18.36 мм
- Габарити брутто: Ширина 380 мм. Висота 130 мм. Довжина 20 мм. Вага: 0.45 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 367 мм |
| Ширина | 122 мм |
| Висота | 19 мм |
| Стан | Новий |
| Підключення | Бездротове |
| Форма | Без цифрового блока |
| Інтерфейс | USB-адаптер 2,4ГГц |
| Бренд | 2E |
| Особливості | З тачпадом |
| Клавіатура | |
| Тип клавіатури | Ножичний |
| Наявність цифрового блоку | Ні |
| Кількість клавіш клавіатури | 78 |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Вбудований Тачпад | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Клавіатура |
- Ціна: 1 518 ₴









