Клавіатура провідна 2E KM1040 USB-A EN/UK/RU чорна

влевовправо
Дротова клавіатура 2E KM1040 USB-A EN/UK/RU чорна
Повнорозмірна провідна клавіатура для повсякденних завдань. Клавіатура виконана в класичному чорному кольорі та оснащена утримувачем для ручки або олівця.
Створена для тих, хто цінує функціональність та практичність, ця модель зручна для повсякденного використання.
Характеристики клавіатури 2E KM1040:
- Тип: провідна клавіатура
- Підключення: провідне
- Інтерфейс підключення: USB
- Формат: класичні
- Довжина кабелю: 1.5м
- Особливості: розкладка клавіатури кирилиця (рус/укр), латиниця, Plug and Play, 12 мультимедійних клавіш
- Сумісність: з Windows, Mac OS, Linux
- Колір: чорний
- Вага 312 г
- Габарити: (ВxШxГ) 160 x 447 x 20 мм
- Габарити брутто: Ширина 30 мм. Висота 180 мм. Довжина 460 мм. Вага: 0.59 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 447 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 312 г |
| Стан | Новий |
| Підключення | Дротове |
| Форма | Повнорозмірна |
| Інтерфейс | USB |
| Бренд | 2E |
| Клавіатура | |
| Конструкція клавіатури | Класична |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Наявність цифрового блоку | Так |
| Кількість клавіш клавіатури | 104 |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Клавіатура |
Інформація для замовлення
- Ціна: 382 ₴







