Дротова клавіатура з підсвіткою 2E KS120 USB-A EN/UK/RU White LED чорна

влевовправо
Клавіатура провідна з підсвіткою 2E KS120 USB-A EN/UK/RU White LED чорна
Ідеальна для домашнього використання, ця клавіатура зручна для роботи вдень і вночі завдяки м'якому білому підсвічуванню клавіш, а 12 мультимедійних клавіш зручні для перегляду фільмів або прослуховування музики.
Оригінальні клавіші ергономічної форми також розраховані тривале використання.
Характеристики клавіатури 2E KS120:
- Тип: провідна клавіатура
- Підключення: провідне
- Інтерфейс підключення: USB
- Формат: класичні
- Довжина кабелю: 1.5м
- Розкладка клавіатури: кирилиця (рус/укр), латиниця
- Особливості: підсвічування, 12 мультимедійних клавіш
- Сумісність: з Windows, Mac OS, Linux
- Колір: чорний
- Вага: 512 г
- Габарити: (ВxШxГ) 162 x 438 x 25 мм
- Габарити брутто: Ширина 460 мм. Висота 40 мм. Довжина 200 мм. Вага: 0.65 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 438 мм |
| Ширина | 162 мм |
| Висота | 25 мм |
| Вага | 512 г |
| Стан | Новий |
| Підключення | Дротове |
| Форма | Повнорозмірна |
| Інтерфейс | USB |
| Бренд | 2E |
| Особливості | З підсвічуванням |
| Клавіатура | |
| Конструкція клавіатури | Класична |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Наявність цифрового блоку | Так |
| Кількість клавіш клавіатури | 104 |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Клавіатура |
Інформація для замовлення
- Ціна: 641 ₴









