Клавіатура провідна 2E KS130 USB-A EN/UK/RU чорна

влевовправо
Дротова клавіатура 2E KS130 USB-A EN/UK/RU чорна
Класична клавіатура чорного кольору. Клавіші приємні на дотик і перетворюють набір тексту на задоволення.
Для підвищення продуктивності вона оснащена 12-ма мультимедійними клавішами, які полегшують роботу за комп'ютером, дозволяючи швидко виконувати необхідні операції.
Характеристики клавіатури 2E KS130:
- Тип: провідна клавіатура
- Підключення: провідне
- Інтерфейс підключення: USB
- Формат: класичні
- Довжина кабелю: 1.5м
- Розкладка клавіатури: кирилиця (рус/укр), латиниця
- Особливості: Plug and Play, 12 мультимедійних клавіш
- Сумісність: з ОС Windows /10/7 та попередні версії, Mac OS, Linux
- Колір: чорний
- Вага: 520 г
- Габарити: (ВxШxГ) 162 x 456 x 27 мм
- Габарити брутто: Ширина 470 мм. Висота 30 мм. Довжина 180 мм. Вага: 0.65 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 456 мм |
| Ширина | 162 мм |
| Висота | 27 мм |
| Вага | 520 г |
| Стан | Новий |
| Підключення | Дротове |
| Форма | Повнорозмірна |
| Інтерфейс | USB |
| Бренд | 2E |
| Клавіатура | |
| Конструкція клавіатури | Класична |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Наявність цифрового блоку | Так |
| Кількість клавіш клавіатури | 105 |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Клавіатура |
Інформація для замовлення
- Ціна: 443 ₴






