Комп'ютерна миша бездротова 2E MF218 Silent WL BT чорна

влевовправо
Мишка комп'ютерна бездротова 2E MF218 Silent WL BT чорна
Поєднання кольорів та форм надає стриманому дизайну бездротової миші 2E MF218 химерні нотки.
Ліва та права клавіші мають тихий звук клацання, чутливе колесо прокручування, стандартний розмір, кнопки зміни DPI 800-1200-1600 та два режими підключення – адаптер 2,4 ГГц та Bluetooth – для комфортного та зручного використання вдома та в дорозі.
Характеристики мишки 2E MF218 Silent WL BT:
- Тип маніпулятора: миша
- Призначення: для ноутбука, настільний комп'ютер
- Тип підключення: бездротовий
- Інтерфейс підключення: Bluetooth /3.0/5.0 (*режим підключення Bluetooth залежить від модуля пристрою), Wireless /2.4G
- DPI: 800 – 1200 – 1600
- Кількість кнопок: 4
- Живлення: 1xAA
- Особливості: Plug&Play, Silent Click
- Радіус дії радіоканалу: 10 м
- Ергономіка: для правшів/для шульг
- Сумісність: Windows, macOS, Android, Linux
- Комплектація: батарейка АА, USB приймач
- Колір: чорний
- Вага: 61 г
- Габарити (ВxШxГ): 106 х 61 х 39 мм
- Габарити брутто: Ширина 110 мм, Висота 70 мм, Довжина 40 мм, Вага 0.09 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Тип | Миша |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 106 мм |
| Ширина | 61 мм |
| Висота | 39 мм |
| Вага | 61 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1600 dpi |
| Інтерфейс | USB-адаптер 2,4ГГц |
| Бренд | 2E |
| Підключення | Бездротове |
| Максимальна роздільна здатність сенсора, dpi | 12001-16000 |
| Тип датчика | Оптичний |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Конструкція миші | Класична |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 387 ₴







