Миша бездротова комп'ютерна 2E MF230 Silent WL чорна

влевовправо
Бездротова мишка комп'ютерна 2E MF230 Silent WL чорна
Ця бездротова миша виконана у чорному кольорі та має зручну симетричну форму. Її можна з комфортом використовувати упродовж тривалого часу як правою, так і лівою рукою.
Миша працює тихо, тому нікого не потурбує звук, що клацає, і нею зручно користуватися в будь-який час і в будь-якому місці.
Характеристики мишки 2E MF230 Silent WL:
- Тип маніпулятора: миша
- Призначення: для ноутбука, настільний комп'ютер
- Тип підключення: бездротовий
- Інтерфейс підключення: Wireless/2.4GHz
- DPI: 1600 dpi, 1200 dpi, 800 dpi
- Кількість кнопок: 3
- Кількість коліс прокручування: 1
- Живлення: 1xAA
- Особливості: Plug&Play
- Радіус дії радіоканалу: 10 м
- Ергономіка: для правшів/для шульг
- Сумісність: Windows /10/7 та попередні версії, macOS, Linux
- Комплектація: батарейка АА, USB приймач
- Колір: чорний
- Вага: 55.5 г (без батарейки)
- Габарити (ВxШxГ): 107 x 63 x 34 мм
- Габарити брутто: Ширина 130 мм. Висота 60 мм. Довжина 170 мм. Вага: 0.11 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Тип | Миша |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 107 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Висота | 34 мм |
| Вага | 56 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1600 dpi |
| Інтерфейс | USB-адаптер 2,4ГГц |
| Бренд | 2E |
| Підключення | Бездротове |
| Максимальна роздільна здатність сенсора, dpi | 12001-16000 |
| Тип датчика | Оптичний |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Конструкція миші | Класична |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 409 ₴









