Мишка для ноутбука бездротова 2E MF250 Silent WL синя з чорним

влевовправо
Миша бездротова комп'ютерна 2E MF250 Silent WL синя з чорним
Стильна та ергономічна миша не піде ні з чиїх рук. Спробувавши MF250, ви ніколи не захочете переходити на іншу мишу.
Безшумні ліва та права клавіші, чіткий хід коліщатка, можливість регулювання динаміки курсору за допомогою кнопки зміни DPI та покриття soft-touch з боків забезпечують максимальний комфорт під час роботи.
Характеристики мишки MF250 Silent WL:
- Тип маніпулятора: миша
- Призначення: для ноутбука, настільний комп'ютер
- Тип підключення: бездротовий
- DPI: 800 – 1200 – 1600
- Кількість кнопок: 3
- Живлення: 1xAA
- Прокручування: вертикальна
- Особливості: Soft Touch/(бічні вставки). Plug-and-Play. Тихі клавіші / (ліва та права)
- Радіус дії радіоканалу: 10 м
- Сумісність: Windows, macOS, Linux, Windows® 7
- Комплектація: батарейка АА
- Колір: блакитний з чорним
- Вага: 64 г
- Габарити (ВxШxГ): 40x72x106 мм
- Габарити брутто: Ширина 130 мм. Висота 70 мм. Довжина 40 мм. Вага: 0.09 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Тип | Миша |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Синій |
| Довжина | 106 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 64 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1600 dpi |
| Інтерфейс | USB-адаптер 2,4ГГц |
| Бренд | 2E |
| Підключення | Бездротове |
| Максимальна роздільна здатність сенсора, dpi | 12001-16000 |
| Тип датчика | Оптичний |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Конструкція миші | Класична |
| Дизайн миші | Для правої руки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴





