Пуско зарядний пристрій 2E Beam CJSPBL-BK 8000 mAh, 1xUSB / 3 A

влевовправо
Зарядний пусковий пристрій для акумуляторів 2E Beam CJSPBL-BK
Пуско-зарядний пристрій 2E Beam CJSPBL-BK – це компактний та багатофункціональний пристрій, який стане вашим незамінним помічником у дорозі. Він допоможе запустити двигун автомобіля з розрядженим акумулятором, зарядити ваш смартфон або планшет, а також забезпечить освітлення у темну пору доби завдяки вбудованому ліхтарю.
Основні переваги пуско зарядного пристрою для автомобіля 2E:
- Пуск двигуна: 2E Beam CJSPBL-BK здатний запустити двигун автомобіля з розрядженим акумулятором.
- Заряджання пристроїв: За допомогою порту USB (3A) ви зможете швидко та зручно зарядити смартфон, планшет або інший гаджет.
- Ліхтар: Вбудований ліхтар забезпечить освітлення у темну пору доби або в умовах недостатньої видимості.
- Компактність: Завдяки своїм компактним розмірам, пуско-зарядний пристрій легко вміститься у бардачку чи багажнику автомобіля.
- Місткість 8000 mAh: забезпечує достатній запас енергії для запуску двигуна та заряджання пристроїв.
Характеристики пуско зарядного для авто 2E:
- Тип: пуско-зарядний пристрій
- Максимально допустима сила струму: 1000 А (піковий)
- Пусковий струм: 300 А
- Зарядний пристрій вихід: 5 В 3 A, 9 В 2 А, 12 В 1.5 A
- Місткість Power Bank: 8000 мАг
- Час зарядки: ~ 4 години
- USB Вихід: 5 В | 3 A
- Вихід: 12 В/1.5 A
- Функції: ліхтарик, пусковий пристрій
- Габарити: 239 x 60 x 60 мм
- Вага: 0.54 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пуско-зарядний |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Особливості | LED ліхтар, Вбудований термометр, SOS сигнал та сирена |
| Напруга зарядки | Дванадцять |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 239 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 0.54 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 400 ₴








