Електричне простирадло SHINE EKН-2/220 brown (150x157 см)
-11%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2203
1 576 ₴
1 399 ₴
Показати оптові ціни- +380 (95) 337-14-11Водафон
- +380 (63) 749-63-40Лайф
Електропростирадло SHINE EKН-2/220 brown (150x157 см)
- це абсолютно безпечний пристрій. На наше простирадло йде рік гарантії, напрацювання на відмову - 8 років експлуатації. Застосовується для обігріву ліжку, індивідуального нагріву в холодну пору року. Застосування електропростирадла ЕКН-2/220 дозволить Вам завжди лягати в теплу і суху постіль, це поліпшить Ваш сон і вбереже від хвороб. Часто простирадло застосовують як ефективний терапевтичний засіб, яке можна застосувати в домашніх умовах.
Конструкція електропростирадла Shine ЕК-2/220:
Нагрівальний елемент - нитка нихрома, на твердій основі і в силіконовій ізоляції. Нагрівальний елемент знаходиться в шарі негорючого поролону. З лицьового боку простирадло стягує якісна бязь (бавовна 60%), зі зворотного боку використовується повстяна основа.
Переваги електропростирадла Shine ЕК-2/220:
- плавне регулювання нагріву;
- якісні матеріали;
- безпечне пристрій;
- швидке нагрівання;
- рівномірне поширення тепла;
- рік гарантії;
Перед використанням обов'язково ознайомтеся з інструкцією!
Комплектація:
- Електрична простирадло з кабелем живлення і виделкою
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shine |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна температура нагріву | 60 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 30 град. |
| Час нагріву | 10 хв |
| Розмір | Двоспальний |
| Довжина | 157 см |
| Ширина | 150 см |
| Товщина | 1.5 см |
| Функція автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 125 Вт |
| Колір | Коричневий |
| Вага | 2000 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Електричні простирадла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
- Ціна: 1 399 ₴

