Інвертор перетворювач з чистою синусоїдою UKC AC/DC 12v 400W

Інвертор перетворювач з чистою синусоїдою UKC AC/DC 12v 400W
Перетворювач AC/DC 400W Синусоїда призначений для перетворення електрики з 12В на 220В. Дозволяє підключати навантаження до 400Вт. Наприклад: відеокамеру, телефон, ноутбук, різну аудіо - та відеотехніку та інші електроприлади. Корпус зроблений з алюмінію, на задній частині розташовані клеми, а так само вентилятор для охолодження приладу. Спереду розташовані розетка, кнопка вкл/викл, а також світлові індикатори режимів роботи. Прилад можна підключати безпосередньо до клем акумулятора або через прикурювач.
При виборі перетворювача слід звернути увагу на потужність приладу, який буде підключатися. У разі нестачі потужності перетворювача, він просто не буде працювати або прийде в непридатність.
Також слід дотримуватися правильну послідовність підключення:
- Підключити перетворювач до акумулятора.
- Підключити прилад до AC/DC 400W.
Перетворювач з чистою синусоїдою AC/DC 400W ідеально підходить у випадку, коли необхідно забезпечити живлення для пристроїв потужністю до 400ВТ
Характеристики інвертора перетворювача з чистою синусоїдою UKC AC/DC 12v 400W:
- вихідна напруга 220 В;
- постійна потужність 400 Вт;
- пікова потужність 800 Вт;
- особливості інвертора:
- температурний захист;
- охолодження вентилятором;
- захист від короткого замикання;
- захист від перевантаження;
- звуковий сигнал при низькій вхідній напрузі;
- вимкнення при низькій вхідній і вихідній напрузі.
Комплектація інвертора перетворювача:
- інвертор 400W;
- комплект проводів для підключення від акумулятора і від прикурювача;
- інструкція англ. мовою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Допустима пікова потужність | 800 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Максимальна потужність | 800 Вт |
| Номінальна потужність | 400 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Тип | |
| Вид | Універсальні блоки живлення |
| Вихідна потужність | |
| Вихідна потужність | 800 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Діапазон вхідної напруги | 10.0-15.0 |
| Інтерфейси | AC/DC |
| Особливості | Звуковий сигнал за низької вхідної напруги, Охолодження вентилятором |
| Повна потужність | |
| Повна потужність | 800 Вт |
| Країна реєстрації бренду | |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | |
| Країна-виробник | Китай |
| Форма вихідного сигналу | |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
- Ціна: 1 901 ₴



