Перетворювач авто інвертор UKC DC/24v DC-12v 50A GS-D50A

влевовправо
Перетворювач авто інвертор UKC DC/24v DC-12v 50A GS-D50A
Прилад інвертор DC/24v DC-12v 50A призначений для перетворення електрики 24В у 12В. Дозволяє підключати навантаження до 600 вт. Наприклад: відеокамеру, телефон, ноутбук, різну аудіо - та відеотехніку та інші електроприлади. Корпус зроблений з металу, на задній частині розташовані дроти для підключення, а також світловий індикатори роботи. Прилад розрахований на видачу до 50А. Область застосування: в автомобілі, катері, сонячні і вітрові електрогенератори, для аварійної роботи та ін.
Характеристики перетворювача авто інвертора UKC DC/24v DC-12v 50A GS-D50A:
- Вхідна напруга: DC 20-40V
- Напруга на виході: DC 12 V
- Потужність: 600W
- Максимальна сила струму: 50A
- Максимальна температура роботи: 80С
- Статичний робочий струм: <50ma
- З боків отвори для охолодження і два вентилятора
- Індикатор роботи
- Всередині є радіатор для відводу тепла
- З боків є виступи з отворами для кріплення
- На вхідному кабелі живлення є запобіжник
- Розміри: 162 х 138(113) х 43 мм
- Вага: 730 р.
Зроблено в Китаї.
Термін гарантії - 14 днів.
Дана модель надійна під час експлуатації. При акуратному використанні буде служити Вам довгий час.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Максимальна потужність | 600 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Номінальна вихідна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 50 А |
| Стан | Новий |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Тип | |
| Вид | Автомобільні інвертори |
| Вихідна напруга | |
| Вихідна напруга | Дванадцять |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Основне | |
| Діапазон вхідної напруги | DC 20-40V |
| Країна-виробник | |
| Країна-виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 866 ₴



