Портативна колонка блютуз MP3 годинник WS-1515 bluetooth Black

Портативна колонка MP3 годинник WS-1515 bluetooth Black
Колонка WS-1515 – це акустична система нового покоління для мобільних пристроїв, яка поєднала в собі портативність, високу якість звуку і бездоганний дизайн. WS-1515 це легка і повністю бездротова колонка, що працює через bluetooth і в якій можна змінювати треки з телефону або іншого пристрою. Колонка має цікавий і стильний дизайн і виготовлена з якісного пластику. Збоку розміщені кнопки управління і кнопки регулювання, а також порти для карти пам'яті і флешки.
Колонка складається з двох динаміків, які забезпечують ефект стереозвуку, і двох фазоінверторів по центру. Діапазон звуку не відзначається на якості відтворення мелодій різних жанрів. Колонка WS-1515 виявиться незамінною для вечірки, тренування і створення робочої атмосфери в офісі. Також колонка WS-1515 прикрасить проведення часу на природі якісним звучанням улюблених треків. Синхронізація WS-1515 з вашим телефоном, планшетом або будь-яким іншим Bluetooth-пристроєм для зміни треків і регулювання гучності на відстані до 10м. Також має можливість підключення зовнішнього мікрофона.
Основні характеристики колонки: Гц
- Частота: 20 Гц х 20 кГц
- Bluetooth
- Інтерфейс: Bluetooth, USB, AUX, microSD, вихід джек 3.5
- Дальність передачі: 10 м
- Радіо
- Годинник
- Будильник
- Можливість відповідати на дзвінки
- Таймер автоматичного вимкнення
- 2 динаміка
- Вбудований мікрофон для телефонних розмов
- Вбудований акумулятор
- Роз'єми: USB / TF (microSD) / miniUSB (AUX) / вихід джек 3.5
- Живлення: 5V
- FM-частоти: 87.5 --- 108 М
- Довжина– 220 мм
- Ширина– 45 мм
- Висота– 75 мм
- Вага: 470г
- Колір: чорний
Комплектація:
- Колонка
- Кабель USB / miniUSB + джек
- Інструкція
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.47 кг |
| Висота | 75 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Кількість одночасних активних з'єднань Bluetooth | Одне підключення |
| Країна-виробник | Китай |
| Формат акустики | Портативна |
| Колір | Чорний |
| Тип акустичної системи | Пасивна |
| Тип | Портативні |
- Ціна: 723 ₴





