Бездротова мишка миша MHZ G 108 Black

- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 003429
287 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (95) 337-14-11Водафон
- +380 (63) 749-63-40Лайф
Бездротова миша MHZ G 108 Black
Комп'ютерна бездротова USB миша G108 має стильний дизайн і зручну ергономічну форму. Рука зручно розташовується на мишці і не втомлюється під час роботи або гри. Мишка має дві основні і дві бічні кнопки, колесо прокрутки, а також зручну кнопку перемикання розширення 800/1600 DPI.
Комп'ютерна бездротова USB миша G108 легко підключається до комп'ютера або ноутбука, визначається автоматично. Працює мишка від двох батарей типу ААА, яких вистачить на біліше ніж два місяці роботи, адже мишка має низьке споживання.
Така мишка може стати стильним і оригінальним подарунком, її відрізняє не тільки відмінна якість але і якісна і красива упаковка. Така миша не тільки буде виконувати свої функції, а й приносити задоволення її власникові.
Характеристики бездротової USB миші G108:
Тип датчика: оптичний;
Бездротова технологія: 2.4 GHz;
Дозвіл датчика: налаштовується 800/1600 DPI;
Кількість кнопок: 4 + коліщатко + кнопка зміни DPI;
Частота роботи: 2402-2480 МГц;
Діапазон дії: до 10 м;
Живлення: 2 ААА батарейки (не йдуть в комплекті);
Plug&Play (не вимагає установки драйвера);
Кнопка вмикання/ вимикання живлення мишки;
Розмір: 95 х 65 х 37 мм (максимальні параметри).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MHZ |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 37 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 65 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Дизайн | Монохромний |
| Призначення | Звичайні |
| Розмір миші | Середня |
| Сумісність з ОС | Microsoft Windows |
| Кількість кнопок | |
| Кількість кнопок | 5 |
| Особливості | |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Підключення | |
| Підключення | Бездротове |
| Тип датчика | |
| Тип датчика | Оптичний |
- Ціна: 287 ₴





