Інвертор перетворювач напруги автомобільний UKC 2000W

Інвертор перетворювач напруги автомобільний UKC 2000W
Прилад призначений для перетворення електрики з 12В в 220В. Дозволяє підключати навантаження до 2000Вт. Наприклад: відеокамеру, телефон, ноутбук, різну аудіо-та відеотехніку, електробритву, електроінструмент, побутову техніку та інші електроприлади. Корпус зроблений з алюмінію, в задній частині є вентилятор для охолодження приладу. Спереду розташовані розетка, кнопка вкл / викл і вихід USB з напругою 5В, а також світлові індикатори режимів роботи. Прилад можна підключати як через прикурювач, так і безпосередньо до клем акумулятора за допомогою затискачів.
Область застосування: в автомобілі, катері, сонячні і вітрові електрогенератори, для аварійної роботи тощо.
Технічні характеристики:
- Вхідна напруга: 10-15В
- Напруга на виході: 220-240В
- Номінальна потужність: 2000Вт
- Пікова потужність: 2400Вт
- Частота на виході: 50± 2%
- Форма вихідного сигналу– ступінчаста апроксимація синусоїди
- ККД 90%
- Температура навколишнього середовища: -10… +50
- Кордон низької напруги 9,7-10,3В
- Кордон високої напруги 14,5-15,5В
- Захист від короткого замикання, перевантаження, високої та низької напруги, перегріву
Комплектація:
- інвертор 2000w
- комплект проводів для підключення через прикурювач або від акумулятора
При використанні більше 200W радимо підключати на пряму, а не через прикурювач!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна потужність | 2400 Вт |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Вхідна напруга | 12 |
| Вихідна напруга | 220 |
| Напруга живлення | Дванадцять |
| Колір | Чорний |
| Тип | |
| Вид | Автомобільні інвертори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Основне | |
| Діапазон вхідної напруги | 10-15В |
| Інтерфейси | DC-DC |
| Особливості | приєднання через прикурювач |
| Діапазон робочих температур, °С | |
| Діапазон робочих температур, °С | -15 - +45 |
| Допустима потужність, Вт | |
| Допустима потужність, Вт | 2400 |
| Захист | |
| Захист | Від перевантаження, Від короткого замикання, Від перегріву |
| Матеріал корпусу | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Номінальна потужність, Вт | |
| Номінальна потужність, Вт | 2000 |
| Номінальна вхідна напруга, В | |
| Номінальна вхідна напруга, В | 10-15 |
| Номінальна вихідна напруга, В | |
| Номінальна вихідна напруга, В | 220-240 |
| Підключення пристрою | |
| Підключення пристрою | До прикурювача, До акумулятора автомобіля |
| Країна-виробник | |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип монтажу | |
| Тип монтажу | Зовнішній |
- Ціна: 2 760 ₴




