Інвертор перетворювач напруги автомобільний UKC 1500W

Інвертор перетворювач напруги автомобільний UKC 1500W
Автомобільним інвертор UKC Power Inverter 1500W– потужний перетворювач напруги 12V-220V - альтернативне живлення приладів, що працюють від мережі.
Автомобільний перетворювач напруги UKC 12V-220V Power Inverter, потужністю 1500W– пристрій, призначений для підключення і використання різноманітної побутової техніки, електроінструменту, ноутбука, телефону, різного відео- та аудіотехніки, а також інших електроприладів в умовах, де немає мережевих джерел живлення. Наприклад, в подорожах на автомобілі, прогулянках на катері, в гаражі, на дачі і в аварійних ситуаціях. Як джерело напруги 12V можуть застосовуватися акумулятори автомобіля, вітрові та сонячні генератори.
На передній панелі пристрою розташовані індикатори режиму роботи, розетка для електроприладів, тумблер увімкнення і порт для підключення USB-кабелю зарядки. Охолодження інвертора постійне і здійснюється за допомогою кулера, встановленого на задній панелі приладу, там же знаходяться клеми для підключення кабелю від акумулятора.
Технічні характеристики інвертора UKC 12V-220V:
- Вхідна напруга: 12V
- Напруга на виході: 220V
- Номінальна потужність: 1500W
- Частота на виході: 50Hz +/- 2Hz
- Форма вихідного сигналу: ступінчаста апроксимація синусоїди
- ККД 90%
- Захист від короткого замикання, перевантаження, високої та низької напруги, перегріву
- Розмір: 17х9,5х5,5 см
Комплектація:
- Інвертор 1500W
- Комплект проводів для підключення від акумулятора
При використанні більше 200W радимо підключати на пряму, а не через прикурювач!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна потужність | 1500 Вт |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Тип пристрою | Інвертор |
| Глибина | 55 мм |
| Вхідна напруга | 12 |
| Колір | Сріблястий |
| Напруга живлення | Дванадцять |
| Вихідна напруга | 220 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Тип | |
| Вид | Автомобільні інвертори |
| Країна-виробник | |
| Країна-виробник | Китай |
| Номінальна потужність, Вт | |
| Номінальна потужність, Вт | 1500 |
| Підключення пристрою | |
| Підключення пристрою | До акумулятора автомобіля |
| Номінальна вхідна напруга, В | |
| Номінальна вхідна напруга, В | 10-15 |
| Захист | |
| Захист | Від перевантаження, Від короткого замикання, Від перегріву |
| Номінальна вихідна напруга, В | |
| Номінальна вихідна напруга, В | 220-240 |
| Тип монтажу | |
| Тип монтажу | Зовнішній |
| Діапазон робочих температур, °С | |
| Діапазон робочих температур, °С | -15 - +45 |
| Допустима потужність, Вт | |
| Допустима потужність, Вт | 1500 |
| Матеріал корпусу | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Гарантія | 14 днів |
| Основне | |
| Особливості | Захист від перегріву, Захист від перевантаження високої та низької напруги, Захист від короткого замикання |
- Ціна: 2 226 ₴


