Портативна колонка блютуз колонка MP3 плеєр Спартак Y38 Bass Black

Портативна колонка блютуз колонка MP3 плеєр Спартак Y38 Bass Black
Колонка Y38 Bass– це акустична система нового покоління для мобільних пристроїв, яка зібрала в собі портативність, високу якість звуку і бездоганний дизайн. Y38 це легка і повністю бездротова колонка, що працює через bluetooth і в якій можна змінювати треки з телефону або іншого пристрою. Колонка має цікавий і стильний дизайн, також важливо, що виготовлена ??з якісного пластику. Збоку розміщені кнопки управління і кнопки регулювання, а також порти для карти пам'яті і флешки.
Колонка складається з двох динаміків по сторонам, які забезпечує ефект стереозвуку і двох фазоінверторів в центрі. Діапазон звуку не відбивається на якості відтворення мелодій різних жанрів. Колонка Y38 Bass виявиться незамінною для вечірки, тренування і створення робочої атмосфери в офісі. Також колонка Y38 Bass прикрасить проведення часу на природі якісним звучанняи улюблених треків. Синхронізація Y38 з вашим телефоном, планшетом або будь-яким іншим Bluetooth-пристроєм для зміни треків і регулювання гучності на відстані до 10м. Також має можливість підключення зовнішнього мікрофона.
Основні характеристики колонки:
- Стандарт Bluetooth: 3.0 + EDR
- Інтерфейс: Bluetooth, USB
Опис:
- Дальність передачі: 10 м
- Радіо
- Номінальна потужність: 5W +5 W
- 2 фазоінвертора
- 2 динаміка діаметром 40мм
- Вбудований мікрофон для телефонних розмов
- Вбудований акумулятор
- Середній час програвання при нормальному звуці близько 3 годин (заявлено виробником)
- Роз'єми: USB / TF (microSD) / microUSB / AUX / MIC
- Акумулятор: 3.7V 1800Mah
- SNR:> 90db
- Зарядка: 5V 1000mAh
- Матеріал корпусу: пластик
- Довжина– 408 мм
- Ширина– 69,5 мм
- Висота– 68,5 мм
- Вага: 800г
- Колір: чорний
Комплектація:
- Колонка
- Кабель USB / microUSB
- Кабель jack– jack
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Спартак |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | AUX-вхід, USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 10 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Чорний |
| Чутливість | 90 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.8 кг |
| Висота | 68.5 мм |
| Глибина | 69.5 мм |
| Ширина | 408 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Кількість одночасних активних з'єднань Bluetooth | Одне підключення |
| Особливості | З Функцією гучного зв'язку |
| Формат акустики | Портативна |
| Харчування | |
| Живлення | від Акумулятора |
| Тип | |
| Тип | Портативні |
- Ціна: 996 ₴



