Колонки для ПК комп'ютерні колонки SPS A8

влевовправо
Колонки для ПК комп'ютерні колонки SPS A8
Колонки A8 розширюють можливості аудіо домашнього комп'ютера або ноутбука. Слухайте якісний звук через пристрій, що складається з двох мініатюрних приладів. Завдяки своїм розмірам вироби не займають багато місця на столі. Також їх зручно переносити.
На дроті розташовується коліщатко регулювання гучності, тому вам не потрібно буде тягнутися до системного блоку або користуватися мишею для управління звуком. Підключіть пристрій до USB-порту і насолоджуйтеся музикою вдома і на природі. Колонки A8 це компактні стерео динаміки в корпусі з пластику, які харчуються через USB-порт комп'ютера або ноутбука, мають по два динаміки на кожній з колонок. Використовувати дану акустичну систему можна повсюди– ноутбук, MP3-плеєр, смартфон, CD-плейер– досить підключити USB і 3.5 мм стерео-джек. Дві колонки загальною потужністю 10 Вт забезпечують голосний і чистий звук.
Характеристики:
Колонки для ПК, ноутбука, MP3 або MP4 плеєра і т.д.
Тип: 2.0
Потужність: 10W
Опір: 3 Ом
Частотний діапазон: 90Hz– 20KHz
Чутливість: 70db± 2db
Співвідношення С / Ш:> 80db
Спотворення: <0,3%
Підключення: джек 3,5 мм
Живлення: DC 5V (USB)
Невеликий розмір
Регулювання гучності коліщатком
Матеріал корпусу: пластик
Довжина кабелю: 60 см
Довжина кабелю між колонками: 50 см
Вага: 0,5 кг
Розмір: 100 x 100 x 110 мм
Комплектація:
2 колонки
Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SPS |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота | 90 Гц |
| Потужність | 10 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Комп'ютерна |
| Тип акустичної системи | Активна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Чутливість | 70 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.5 кг |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість встановлення поза приміщенням | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Кількість одночасних активних з'єднань Bluetooth | Немає |
| Система кодування звуку | Немає |
| Інтерфейси | |
| Інтерфейси | 3.5 мм (Mini-Jack) |
| Харчування | |
| Живлення | Від USB |
| Країна-виробник | |
| Країна-виробник | Китай |
| Формат акустики | |
| Формат акустики | 2 |
| Колір | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴




