Портативна колонка Bluetooth SpS CH-M10 Black DOG

влевовправо
Портативна колонка Bluetooth SPS CH-M10 Black DOG
Колонка SPS CH-M10 DOG розроблена у формі бульдога і оснащена потужним стереодинаміком. Може легко підключатися до ноутбука, планшета, смартфона і будь-якого іншого гаджета через бездротовий зв'язок Bluetooth. Також має можливість відтворювати звук через карту пам'яті microSD.
Колонка забезпечить вам потужний, чистий, гучний звук. Вбудований акумулятор 1500 маг забезпечує до 8 годин відтворення музики з однією повною зарядкою. Крім того, завдяки такому стильному дизайну колонку можна використовувати як прикрасу.
Характеристики:
- Формат акустики: Портативний;
- Підтримка формату MP3 музики;
- Підтримка Bluetooth, microSD, FM;
- Потужність: 10 Вт;
- Матеріал: Пластик;
- Ємність акумулятора: 1500 маг;
- Частота: 30 Гц-16 кГц;
- Співвідношення сигнал/шум: 85 дБ;
- Час відтворення: 8 год;
- Час зарядки: 2.5 ч;
- Колір: Чорний;
- Розміри: 220 х 140 х 230 мм;
- Вага: 1.35 кг
Комплектація:
- Колонка;
- Кабель для зарядки USB;
- AUX кабель;
- Інструкція.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SPS |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 10 Вт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.35 кг |
| Висота | 140 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Кількість одночасних активних з'єднань Bluetooth | Одне підключення |
| Формат акустики | Портативна |
| Харчування | |
| Живлення | від Акумулятора |
| Тип | |
| Тип | Портативні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 812 ₴



