Колонка Bluetooth портативна SpS Clip3 Camo

Колонка Bluetooth портативна SPS CLIP3 Camo
Невелика компактна портативна колонка SPS CLIP3 володіє досить високою якістю звуку. Пристрій має міцну водонепроникну конструкцію і захищено від потрапляння пилу. Ємність вбудованого акумулятора забезпечує відтворення музики протягом восьми годин без підзарядки. Колонка синхронізується з мобільними пристроями за допомогою Bluetooth 4.1. Також здійснює підтримку дротового з'єднання за допомогою аудіо кабелю.
Зовні колонка схожа на брелок. Карабін надійно прикріпить пристрій до рюкзака, поясним ременем або іншої деталі одягу. Універсальний дизайн і компактні габарити зроблять носіння колонки легким і зручним.
Ця колонка - ідеальний варіант для прогулянок, кемпінгу або пікніка біля води.
Характеристики:
- Тип акустики: Портативний;
- Вихідна потужність: 3 Вт;
- Частотний діапазон: 120-20000 Гц;
- Відношення сигнал/шум: 80 дБ;
- Час роботи від акумулятора: до 10 годин;
- Bluetooth: V 4.1;
- Клас захисту: ІРХ7;
- Кількість динаміків: 1;
- Розміри: 137 x 97 x 46 мм;
- Матеріал корпусу: Пластик;
- Джерело живлення: Акумулятор;
- Ємність акумулятора: 1000 маг;
- Колір: Хакі;
- Вага 210 г.
Комплектація:
- Колонка;
- Кабель для зарядки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SPS |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | USB |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота | 120 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 3 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Камуфляж |
| Чутливість | 80 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.9 кг |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Кількість одночасних активних з'єднань Bluetooth | Одне підключення |
| Особливості | зі Вбудованим FM-приймачем |
| Формат акустики | Портативна |
| Харчування | |
| Живлення | від Акумулятора |
| Тип | |
| Тип | Портативні |
| Колір | |
| Колір | Камуфляж |
- Ціна: 556 ₴



