Ігрова миша дротова Gaming mouse LED Спартак G-509-7 5180

Ігрова миша дротова Gaming mouse LED Спартак G-509-7 5180
Gaming mouse G LED-509-7 5180 – це сучасна ігрова мишка, яка відповідає всім високим вимогам, які пред'являються до подібних пристроїв. Мишка має класичний дизайн, симетрична і відмінно лежить в руці. Виконана з прогумованого пластика.
Кнопки відмінно зорієнтовані, їх активна зона досить велика, не потрібно цілитися пальцями для натискання. Дії кнопок супроводжується виразним клацанням. Коліщатко скролла прогумоване, добре прокручується і натискається з чітким клацанням. Над коліщатком прокрутки розташована кнопка перемикання чутливості миші, яку можна змінити безпосередньо в грі, роблячи круті маневри з високою чутливістю або точно прицілюватися з більш низькою чутливістю миші.
Ігрова USB миша – надійний супутник і незамінний помічник у таємничих ігрових світах.
Характеристики:
- Тип: Оптична світлодіодна;
- Конструкція миші: Ігрова;
- Підключення пристрою: Проводове;
- Колір: Чорний;
- Розміри: 12 х 8 х 4 см;
- Вага: 140 г;
- Тип інтерфейсу: USB 2.0;
- Режим DPI: 800-1600-2400-3200-5500 DPI точок/дюйм;
- Термін роботи: 10 000 000 натискань;
- Довжина кабелю: 1.6 м;
- Сумісність: Windows XP, Vista, Windows 7/8/10, Mac OS;
- Клавіша Double click: Так;
- Дизайн миші: Для правої руки;
- Матеріал: ABS;
- Роздільна здатність оптичного сенсора: 5500 dpi;
- Кількість клавіш миші: 7.
Комплектація:
- Мишка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Спартак |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 5500 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
| Вага брутто, кг | 0.14 |
| Інтерфейс | USB |
| Кількість кнопок | 6 і більше |
| Максимальна роздільна здатність сенсора, dpi | 4001-6000 |
| Призначення | Ігрові |
| Новий, б/в | Новий |
| Підключення | Дротове |
| Підсвічування | З підсвічуванням |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 7 |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю, м | 1.6 |
| Тип датчика | Оптичний |
- Ціна: 334 ₴



